ژانر‌ها: موزیکال

دانلود فیلم تیروچیترامبالام 2022 Thiruchitrambalam

تیروچیترامبالام با پدر و پدربزرگش زندگی می کند. او اولی را مقصر از دست دادن مادر و خواهرش می داند و با دومی رابطه خوبی ندارد. در این میان، زندگی عاشقانه او چندان موفق نیست.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم هردیام 2022 Hridayam

سفر احساسی آرون، روزهای بی دغدغه لیسانس او ​​در کالج مهندسی، و چگونگی بلوغ او در مراحل مختلف زندگی.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم سیرانو 2021 Cyrano

سیرانو دوبرژراک، واژه‌ساز، بیش از حد خودآگاه است که نمی‌تواند خود رکسانا را جلب کند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن رایا و آخرین اژدها 2021 Raya and the Last Dragon

در قلمرو معروف به لوماندرا ، زمینی که تصور مجدد آن یک تمدن باستانی است ، یک جنگجو به نام رایا مصمم است که آخرین اژدها را پیدا کند.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم تیک، تیک… بوم! 2021 tick, tick…BOOM!

در آستانه 30 سالگی، یک آهنگساز جوان آینده‌دار تئاتر، عشق، دوستی و فشارهای زندگی را به عنوان یک هنرمند در شهر نیویورک دنبال می‌کند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم ایوان هانسن عزیز 2021 Dear Evan Hansen

اقتباسی سینمایی از موزیکال برنده جایزه تونی و گرمی درباره ایوان هنسن، دانش آموز دبیرستانی مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی و سفر او به سمت خودیابی و پذیرش پس از خودکشی یک همکلاسی.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم آنت 2021 Annette

یک استندآپ کمدین و همسرش خواننده اپرا یک دختر دو ساله با یک هدیه شگفت انگیز دارند.

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن آواز Sing 2016

در یک شهر حیوانات انسان نما ، یک تئاتر شلوغ impresario تلاش می کند تا تئاتر خود را با یک مسابقه آواز نجات دهد ، حتی از آنجایی که وی پیش بینی می کرد زندگی آنها هرگز مثل سابق نخواهد بود ، بسیار بزرگتر است.

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم رابرت 2021 Roberrt

دانلود فیلم رابرت 2021 Roberrt

راغاوا با پسرش آرجون در لاکنو زندگی می کند و آشپز یک واحد پذیرایی برهمن است. او زندگی مسالمت آمیزی دارد و بهترین ها را برای پسرش می خواهد. به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود، تا زمانی که تعدادی اسکلت از کمد او بیرون می افتند...

دانلود فیلم به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن تور جهانی ترول‌ها Trolls World Tour 2020

تور جهانی ترول ها یک انیمیشن کمدی موزیکال آمریکایی است که در سال 2020 توسط استودیو دریم ورک تولید و توسط یونورسال پیکچرز توزیع شده است. این فیلم دنباله انیمیشن ترول ها که در سال 2016 ساخته شده، می باشد. کارگردانی این انیمیشن زیبا را والت دوورن و دیوید پی اسمیت بر عهده دارند و نویسندگان این اثر جاناتان ایبل ، گلن برگر می باشند. در انیمیشن تور جهانی ترول ها از صدای هنرمندانی از جمله جاستین تیمبرلیک (برنچ)، آنا کندریک (پاپی)، جیمز کوردن (بیگی)، راشل بلوم (بارب)، کلی کلارکسون(دلتا داون)، گوئن استفانی(دی جی سوکی)، جی بالوین(ترسیلو)، اندرسون پاك(پرنس دی)، جورج کلینتون(کینگ کوینسی)، کاران سونی(ریف)، سام راکول(هکوری) استفاده شده است.در این قسمت ملکه پوپی و برنچ با دیدن دنیای متفاوت ترول های دیگر و نوع زندگی آن ها بسیار شگف زده می شوند.زمانی که یک خطر بزرگ دنیای همه ترول ها را تهدید می کند، پوپی و برنچ و دوستان آن ها دوباره آماده جنگیدن می شوند.اما این بار بین ترول ها ترس و اضطراب زیادی وجود دارد.حالا پوپی و برنچ هستند که باید تصمیم بگیرند که چطور به ترول ها کمک کنند...

دانلود انیمیشن به همراه پخش آنلاین